wtorek, 22 listopada 2011

Bohaterowie

Ania
Zbuntowana 17-nastolatka. Przeprowadza sie wraz z rodziną do Londynu. Jest obiektem westchnień wielu chłopaków. Po pewnym czasie zaprzyjaźnia się z Mia i Martą.
Julka
Ma 14 lat. Jest młodszą siostrą Ani. Podziwia swoją siostre i próbuje ją naśladować. Jest fanką One Direction. Jest zauroczona Harry 'm
Marta
Cicha 17latka. Ułożona dziewczyna. Jako pierwsza zaprzyjaźnia się z Anią. Nie lubi być w centrum uwagi.

Mia
Żywiłowa nastolatka. Ma 17 lat. Uważana jest za szkolną lasię. Udaje, że jest wredna, a tak naprawdę to miła dziewczyna. Później przyjaciółka Ani.

Matt
Ma 17 lat. Chodzi z Mią. Wesoły i przyjazny. Kocha fotografować, podróżować i poznawać nowych ludzi.

Emma
Ma 17 lat. Przyjaźni się z Megan. Jest wścibska i wredna. Nie lubi poznawać nowych ludzi. Zakochana jest w Matt 'cie. Nie lubi Ani.

Megan
Ma 17 lat. Jest typową solarą. Jej "przyjaciółką" jest Emma. Jest strasznie zasdrosna o chłopaków z One Direction. Zakochana w Harry 'm.

One Direction.
Od lewej: Liam - chłopak, na którym można polegać, bardzo romantyczny. Naill - wszędzie go słychać, jest strasnie wygadany. Zayn - ma świetnie wyrzeźbione ciało, dba żeby nosić modne ciuchy. Louis - przy nim wszyscy płaczą ze śmiechu. Harry - na jego widok wszystki dziewczyną miękną kolana i szybciej bije serce, uwielbia się przytulać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz